Miejsce

Warsaw Flow > Miejsce

MIEJSCE FESTIWALU

1#W tym roku festiwal odbędzie się w Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski. CSW to nasz wieloletni partner, który po raz kolejny ugości nas w swojej siedzibie.

2# W celu dotarcia do tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć do nas, program festiwalu poszerzamy o działania w przestrzeni internetu.  Aby umożliwić nam spotkanie i praktykę pomimo dzielących nas kilometrów, niektóre z naszych warsztatów i wydarzeń będą dostępne online.

3# W okolicy Zamku Ujazdowskiego znajduje się Park Ujazdowski i Łazienki Królewskie, w których odbędą się niektóre działania festiwalu. Piękne okolice umożliwią odpoczynek w zaciszu, a zlokalizowanie w centrum Warszawy, umożliwi zarówno łatwą komunikację, jak i pozwoli korzystać z różnorodnej oferty miasta. 

Festiwal odbędzie się w samym sercu Warszawy. Zachęcamy do wykorzystania dostępnych aplikacji w celu sprawnego dotarcia na festiwal i poruszania się po mieście. Jeżeli jesteś zwolennikiem tradycyjnych sposobów lub chcesz popracować nad swoją orientacją, zachęcamy do wyposażenia się w tradycyjną mapę i służymy pomocą.